ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Rregullat e Forumit

 
Asnjė mesazh i ri

Lajmrimet Nga Staffi

Lajmrimet Nga StaffiKėtu Do Tė Bėhen Gjitha Postimet Nga Staffi I Albafresh.Info
44Fri Apr 23, 2010 9:04 am
djardian une po kunkuroi
Asnjė mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Para Se Te Regjistroheni Ne Forum Lexoni Rregullat E Forumit
11Sun Feb 24, 2008 3:09 am
CraCker-Adi Rregullat e Forumit

Informacione & Diskutime Tė Ndryshme

 
Asnjė mesazh i ri

Prezanto Vetėn

Mundesia Pėr Ta Prezantuar Veten Ketu Thoni Diqka Rreth Vetės Suaj Mundėsisht Dhe NJe Pjes Biografis Suaj
77Fri Apr 23, 2010 9:03 am
djardian dj ardian reiturn again in hacking world
Asnjė mesazh i ri

Pyetje Dhe Pergjegjie

Kėtu Do Tė Gjeni Pergjigjiet E Pyetjeve Dhe Shqetėsimeve Qė Ne Kemi Hasur Na Shpesh Nga Vizitoret .Nese Jeni Kureshtar Ose Keni Pyetje Lexoni Kete Forum Para Se Te Na Beni Pyetjen Pasi Mund Te Gjeni Nje Pergjigjie
22Sun Dec 05, 2010 2:39 am
festimberisha Si te Bej ni Radio Online
Asnjė mesazh i ri

Sport

Diskutime Rreth Ngjarjeve Sportive Ne Kosove,Shqiperi Dhe Ne Ter Boten
22Sat Mar 08, 2008 6:40 am
GhOsT RidEr kush mendoni se emerr topin e arte
Asnjė mesazh i ri

Reklamo Web Faqėn Tuaj

Kėtu Mund Te Reklamoni WebFaqen Tuaj
11Sat Apr 12, 2008 4:15 pm
Rebeli .........Rebeli.............
Asnjė mesazh i ri

Ofertat E AlbaFresh

Ketu Gjenden Ofertat E Ofruara Nga Ne Dhe Nga Ju
22Fri Apr 23, 2010 8:58 am
djardian ofroj host me forum

AlbaFresh Box

 
Asnjė mesazh i ri

Hacking

Hacking Ketu Flitet Mbi Berthemen E Hackingut Dhe Mundesit E Hackingut Gjithashtu Diskutojm Dhe Per Sulmet Qe Ndodhin Mbrenda Kohes Dhe Sukseset E Ndryshme Ndaj Server/Machinat E Palakmushme
3434Tue Apr 22, 2008 3:00 pm
Admin Hacko Camera
Asnjė mesazh i ri

Exploit

Exploit's Ne Gjuhen Shqipe ''Shfrytzim'' Ketu Mundeni Ti Futeni Te Gjitha Kodet Shfrytzuese
33Wed Apr 16, 2008 10:15 am
Naji-3nt ALL HACKED WEBPAGES HERE --> Yu Gr Hr Mk etc
Asnjė mesazh i ri

Crack & Serialz

Ketu Ne Ket Tem Mundeni Te Beni Kerkesen Per Shum Cracks & Serials Te Ndryshme Por Mundeni Te Gjeni Dhe Shum Seriale Te Shum Programeve Qe Jan Postuar Nga Antaret Klikoni Butonin ''Kerko'' Para Se Te Postosh
33Tue Apr 22, 2008 3:04 pm
Admin Hacker Mu Bo
Asnjė mesazh i ri

Muzikė

Ketu Mund Te Postoni Muzika Mp3,Wma,Rm,Ram,Etc.Qka Ju Duhen Mundeni Ti Kerkoni
6364Thu Apr 17, 2008 10:16 am
Naji-3nt Gazmen Rama 2008
Asnjė mesazh i ri

Filma | Movies

Ketu Mundeni Te Kerkoni Filma Qe Ju Kerkoni Filma Qe Ju Deshironi A Po Keni Ndonje Film Qe Sun E Gjeni Dhe Tani Mundeni Te Ju Ndihmojm Dhe Ne Kerkesen E Filmave
11Wed Apr 16, 2008 10:20 am
Naji-3nt The descent
Asnjė mesazh i ri

Lojra | Games

Ketu Mundeni Te Bisedoni Diqka Mbi Lojra Dhe Te Pyteni Per Lojra
33Wed Apr 16, 2008 10:22 am
Naji-3nt Lojra tė gatshme per shkarkim *KETU*
Asnjė mesazh i ri

Ebooks | Toutorials

Ketu Mund Te Postoni Gjdo Tutorials Qe Dini
11Wed Apr 16, 2008 10:22 am
Naji-3nt Si te instalojme RUBY dhe RAILS ne linux

Shkencat | Natyrore

 
Asnjė mesazh i ri

Alh-crew

Ketu Mund Te Postoni Gjdo Gje Qe Dini Per Kimin
66Fri May 09, 2008 8:20 am
Admin Tutorials & Mėsime
Asnjė mesazh i ri

Fizikė

FizikėKetu Mund Te Postoni Gjdo Gje Qe Dini Pėr Fiziken
55Tue Apr 22, 2008 2:32 pm
Rebeli Fizika Natyrore
Asnjė mesazh i ri

Biologjia

Ketu Mund Te Postoni Gjdo Gje Qe Dini Per Biologjin
22Tue Apr 22, 2008 2:34 pm
Rebeli Biologjia Natyrore
Asnjė mesazh i ri

Gjeografia

Ketu Mund Te Postoni Gjdo Gje Qe Dini Per Gjeografin
44Tue Apr 22, 2008 2:35 pm
Rebeli Gjeografia Natyrore
Asnjė mesazh i ri

Matematikė

Ketu Mund Te Postoni Gjdo Gje Qe Dini Per Matematiken
44Tue Apr 22, 2008 2:38 pm
Rebeli Nocionet dhe simbolet matematikore Ndarja globale
Asnjė mesazh i ri

Historia

Ketu Mund Te Postoni Per Gjdo Histori Qe Dini Ju
99Tue Apr 22, 2008 3:13 pm
Rebeli Historia E Dardanis

Chat Programe

 
Asnjė mesazh i ri

Msn Messenger

MSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni gjitha ketu a po nese ju keni deshir te pyteni ju lutem ketu
22Tue Apr 22, 2008 3:14 pm
Rebeli Windows Live Messenger 8.5
Asnjė mesazh i ri

PalTalk

Forumi per Paltalk Messenger dhe per programme e triks te Paltalk... postoni ketu...
22Wed Apr 16, 2008 10:10 am
Naji-3nt BLZ konto 2008
Asnjė mesazh i ri

Internet Relay (mIRC)

Forumi per mIRC (Internet Relay Chat) Mundeni te Vendoseni scripte per mIRC a po programme te ndryshme...
11Sun Feb 24, 2008 3:28 am
W0rM Downlodo mIRC...
Asnjė mesazh i ri

Skype,Aol,Aim,ICQ

Mundeni te beni biseden mbi keto klientet qe kemi shkruar dhe mundeni te shkruani problemet e juaj qe keni.
11Sat Apr 12, 2008 4:22 pm
Rebeli Skype Mire
Asnjė mesazh i ri

Yahoo Messenger

Yahoo Messenger Forumi per Yahoo messenger dhe per programme e triks te Yahoo... postoni ketu...
22Wed Apr 23, 2008 1:06 pm
Rebeli Windows Live Messenger 8.5
Asnjė mesazh i ri

Mirc

Ktu Osht Mirci Qe E din Naj Kush Net Postoje
11Wed Apr 23, 2008 1:09 pm
Admin Mirci Qeky Osht

Gjuha | Programuese

 
Asnjė mesazh i ri

Php | MYSQL

Hypertext Preprocessor & MySQL
22Wed Apr 16, 2008 10:26 am
Naji-3nt Transferimi I Vbullnetit
Asnjė mesazh i ri

Html | Dhtml

HyperText Markup Language / Dynamic HyperText Markup Language
11Wed Apr 16, 2008 10:27 am
Naji-3nt Fol me ngjyr ne Counter-Strike
Asnjė mesazh i ri

Java

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese JAVA
11Wed Apr 16, 2008 10:28 am
Naji-3nt Ketu do i postojm te gjitha Secret Codat e telefonave
Asnjė mesazh i ri

C / C++

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese C/C++
00
Asnjė mesazh i ri

Visual Basic

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese VisualBasic & VisualBasic.NET
11Wed Apr 16, 2008 10:30 am
Naji-3nt Shut down, restart ,logoff kodet..

AlbaFresh Design

 
Asnjė mesazh i ri

Program T3eja

Risi PrograME MAT reja Postoni.....
5555Sun Feb 24, 2008 2:42 am
CraCker-Adi 1 Virus Per Msn Messenger
Asnjė mesazh i ri

3D Programe

3D ProgrameNė kėtė forum mund tė postoniprograme , video dhe tekst mėsime pėr 3D graphics , si p.s : mėsime pėr Archicad AutoCAD , Blender 3D , Cinema 4D , Maya 3D , ... dhe shum tė tjer
11Wed Apr 16, 2008 10:31 am
Naji-3nt Porgrame per Hack
Asnjė mesazh i ri

Templates

Website Templates, Flash Templates, Flash Intro Templates, SWiSH Templates, Dynamic Flash Photo Galleries, Corporate Identity, PHP-Nuke Templates, osCommerce Templates, ZenCart Templates, CRE Loaded Templates, Logo Templates, Logo Sets, WordPress Themes, Dynamic Swish, Dynamic Flash, Flash intro header, osCommerce Templates, 3D style & ALL TEMPLATE MONSTER
11Wed Apr 16, 2008 10:33 am
Naji-3nt 1 Template
Asnjė mesazh i ri

Macromedia

Kėtu do tė gjeni dhe postoni gjithqka rreth programeve te Macromedias
11Wed Apr 16, 2008 10:34 am
Naji-3nt FREE OFERT!!!
Asnjė mesazh i ri

Adobe Photoshop

11Wed Apr 16, 2008 10:34 am
Naji-3nt 46 Adobe Photoshop Actions For Text Effects
Naj1-T1na Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 231 artikuj
Forumi ka 16 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri festimberisha
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 43 mė Sun Aug 06, 2017 9:28 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Qwant
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur