Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Si te Bej ni Radio Online

Shko poshtė 
AutoriMesazh
festimberisha
Numri i postimeve : 1
Join date : 05/12/2010

Si te Bej ni Radio Online Empty
MesazhTitulli: Si te Bej ni Radio Online   Si te Bej ni Radio Online Icon_minitimeSun Dec 05, 2010 2:39 am

Kam Par Do postime per radio online edhe en ket forum por spo mun te ti bij ne fije aj qe din aj qe mun mem ndihmuh shum ju kisha lut me mar ker msn prizrensound@hotmail.ch vertet shum flm aj qe me ndihmon se po em vyn shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te Bej ni Radio Online
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si te krijojme nje radio online
» Me ja vjedh nikin pa u kan online
» DOWNLODO LOJRA ONLINE TE HALF-LIFE
» Ketu mundeni mi gjet te gjitha lojrat online si psh lexo permbajtjen ne vazhdim:

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime Tė Ndryshme :: Pyetje Dhe Pergjegjie-
Kėrce tek: